zainspiruj się

projekt rośliny o swoim biznesie

Rośliny – zielony biznes prowadzony przez Werkę i Olę. ich sklep w centrum Wrocławia to jedno z najbardziej instagramowych miejsc w mieście. Niedawno ruszył ich sklep internetowy wraz z blogiem, na którym inspirują do zazielenia domowych przestrzeni. Na nasze pytania odpowiedziała Werka.

Ktoś zamawiał zupę?

Aga zdążyła nakarmić nimi już całkiem sporo osób. UX-owa zupa stała się szybko jej znakiem rozpoznawczym i dowodem na to, że edukacja może być sexy. To dla dla tych, którzy mieli wątpliwości. Dziś Aga szkoli z zakresu projektowania doświadczeń użytkowników (UX), stron internetowych, interfejsów i kreatywnego kodowania. Niedawno też wydała swojego pierwszego ebooka. Zapraszamy do stołu!

aga naplocha projekt na swoim the awwwesomes
cudowianki

Cudawianki – papierowy biznes prowadzony przez Anię Kałkowską, powstał z miłości do celebrowania ważnych i tych nieco mniej momentów w życiu. oprócz własnej firmy prowadzonej na cały etat, Ania jest mamą małej Helenki.
o tym, jak godzi wszystkie obowiązki i o planach na przyszłość odpowiedziała na naszym blogu.

ostatnio zamieniłyśmy kilka słów z włascicielką jednego z najsłodszych biznesów w stolicy. Dominika otwiera na dniach swoją pierwszą, stacjonarną pracownię cukierniczą, a w międzyczasie podzieliła się z nami swoją perspektywą na biznes. smacznej lektury!

A673E6FA-6AC6-4C6C-80F7-BD38CC57C15C

Dopracowane detale, spójna estetyka i kreatywne kadr – to znaki rozpoznawcze kadrów, które tworzy Julia Wiszowata. Z jej Kreatywnego Studia wychodzą animacje i treści wizualne, które przyciągają wzrok i pozwalają się wyróżnić. Julia ma swoim koncie współprace z takimi markami jak Douglas, Biżuteria Apart czy Schwarzkopf. Dziś zdradza nam, jak zaczęła się jej przygoda na swoim!

Shopping Cart